Trávnik

Pestujeme trávniky od roku 2002. Máme bohaté praktické i teoretické skúsenosti v tejto oblasti. V súčasnosti produkujeme trávnikové koberce na ploche o výmere cca 12 hektárov.
Naše predpestované trávne koberce sú určené na široké použitie. Trávnik je vhodný do záhrad aj na aktívne zaťažované plochy určené na športové účely.

Používame holandské osivo BARENBRUG – zmes SUPERSPORT, ktorej hlavnou prednosťou je rýchla regenerácia. Toto osivo vyhovuje klimatickým podmienkam na Slovensku, je odolné voči chorobám, výborne znáša záťaž a skladba zmesi zaručuje svieži vzhľad a farebnú stálosť i niekoľko rokov po výseve.
Holandská spoločnosť BARENBRUG s viac ako storočnou tradíciu patrí k svetovým lídrom v oblasti produkcie trávnych osív. Dokonalý systém šľachtenia, kontroly a pestovania je zárukou vysokej kvality ich trávnych zmesí. Tráva od firmy BARENBRUG zdobí najznámejšie futbalové a golfové ihriská na celom svete.

AKO OBJEDNAŤ TRÁVNIK

Odber trávnika je potrebné vopred dohodnúť s naším pracovníkom Rastislavom Petrovom telefonicky na čísle 0905 954 730. Predmetom dohody je dátum a presný čas odberu. Pri odberoch nad 50 m2 je vhodné zavolať 4–5 pracovných dní pred plánovaným odberom. Pri menších odberoch stačí zavolať 1–2 dni vopred.

V prípade nepriaznivého počasia si vyhradzujeme právo na zmenu, prípadne zrušenie plánovaného odberu. Odberateľ bude o tejto skutočnosti včas informovaný. V prípade, že odberateľ nemôže v dohodnutom termíne trávnik odobrať, je povinný informovať o tejto skutočnosti dodávateľa najmenej 3 hodiny pred plánovaným odberom.

Trávnik režeme a expedujeme v dopoludňajších hodinách, spravidla do 13.00 hod. Poobede vykonávame údržbu a zalievanie trávnikov. V sobotu trávnik nerežeme. Trávne koberce predávame vo forme roliek o rozmeroch 40 cm x 83 cm. Na 1 m2 sú potrebné 3 rolky.

Váha 1 rolky je cca 8–10 kg. Jeden m2 váži cca 25–30 kg, v závislosti od vlhkosti. Tomu je potrebné prispôsobiť typ a nosnosť auta.

Pri odbere zabezpečujeme nakladanie trávnika. Trávnik je spravidla voľne ložený na korbe nákladného auta. Na požiadanie môže byť trávnik expedovaný na paletách.

Pokládku trávnika doporučujeme zveriť profesionálom.

Zoradiť podľa: Názvu | Ceny
Zobraziť: Náhľady | Zoznam | 12 | 24 | Všetky
Názov m.j. Počet na sklade Cena

Predpestovaný trávnik - 1,0 m2 m2 Skladom 4,50 € s DPH